HIDHET NGA KATI I KATËRT

Hidhet nga kati i katërt i spitalit Shefqet Ndroqi, humb jetën 52-vjeçari

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Një 52 vjeçar u hodh nga kati i katërt i spitalit Shefqet Ndroqi dhe ndërroi jetë. Ngjarja ndodhi në orën 03:10.

Read Previous

DEKLARATA IME KUNDËR KARIKATURAVE ËSHTË KEQKUPTUAR NË BOTËN ISLAME

Read Next

SERBËT IA PUTHIN DUAR E KËMBË PRIFTIT QË VDIQ NGA COVIDI

17 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: