News-TV: Humbin jetën dy të rinj nga Shkupi, ktheheshin në vendlindje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në autostradën Pragë- Ústí nad Labem të Çekisë, ku si pasojë e një aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi.
Bëhet fjalë për M.B (30 vjec) dhe D.B. (27 vjec), të cilët po ktheheshin nga vendlindja. Sipas mediave çeke makina është përplasur në urë në drejtim të Ústí nad Labem.

“Sipas gjetjeve fillestare, një automjet BMW doli nga austostada. Dy persona, një shofer dhe një pasagjerë vdiqën në vend”, tha zëdhënësi i policisë Veronika Hyšplerová.

Policia po heton shkaqet e aksidentit./News-TV

Read Previous

SËRISH TËRMET NË TURQI

Read Next

RTK – “LUFTA E UÇK-SË ISHTE E DREJTË, AKUZAT JANË BËRË MBI BAZËN E SHPIFJEVE”

2 Comments

  • We’re a bunch of volunteers and starting a new scheme in our community.
    Your site provided us with helpful information to work on. You’ve
    done a formidable task and our entire community can be thankful to you.

  • free single chat
    plentyoffish dating

Leave a Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: