Humb 19 vjeçarja nga Obiliqi, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

Babai i 19-vjeçares, Ibrahim Kuleta tha për Telegrafin se vajza e tij ka dal nga shtëpia më datën 3 nëntor.

“Ka dal nga shtëpia rreth orës 20:00 dhe më nuk kemi pasur asnjë kontakt me të, rastin e kemi lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës”, tha ai.p

 

Read Previous

HUDHËR DHE LËNG PORTOKALLI PËR QARKULLIMIN E GJAKUT

Read Next

DÇP: A nuk është turp që maltretohen qytetarët në këtë mënyrë?

425 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: