1. Home
  2. Biznes

Category: Biznes

Maqedonia Veriore dhe SHBA nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi për sigurinë e teknologjive 5G

Maqedonia Veriore dhe SHBA nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi për sigurinë e teknologjive 5G

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës Jeton Shaqiri, ka publikuar arritjen e memorandumit për mirëkuptim për sigurinë e teknologjive 5G, midis Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sot u nënshkrua…

Read More
iPhone 12 Pro – avantazhet

iPhone 12 Pro – avantazhet

iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 u prezantuan gjatë ngjarjes Apple Flies Time më parë këtë muaj, dhe tani kanë dalë në shitje, transmeton Telegrafi. Të dy telefonat inteligjentë kanë 5G dhe mundësohen nga çipi…

Read More