Watch Now

Hot Topics

Follow Us

Post Slider

Ballina

Ahmeti uron Sejdinin për kualifikimin

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar reprezentacionin e Maqedonisë së Veriut pë kualifikiminnë EURO 2021, duke mis harruar ta uroj edhe kreun e Federatës Muhamed Sejdini. “Urime lojtarëve, stafit teknik, kryetarit të Federatës Muhamet Sejdini dhe të gjithë qytetarëve për kualifikimin e kombëtarës së Maqedonisë së veriut në kampionatin europian në futboll” ka shkruar...

Share this:

Like this:

Like Loading...
%d bloggers like this: